Anasayfa

Türkiye’nin Her Noktasına Yedek Parça Gönderimi yapıyoruz.


Koşu Bandı Teknik Servis

Evinizde yada sahip olduğunuz spor salonunuzda ki koşu bantlarınızın aşağıdaki arıza ve ihtiyaçları göstermesi durumunda bizlerle iletişime geçin.


Koşu Bandı Bakımı

Evinizde kullanmakta olduğunuz Koşu Bandınız için burada belirtilmekte olan aralıklarda koşu bandınızın bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.


Koşu Bandı İnvertor

Koşu BandınınOrjinal yedek parça, Orjinal asenkron (AC) MotorKoşu Bantlarıda düzenli ve özenli bir kullanım ister. Devamı…


İkinci El Koşu Bandı

Sizlerde ikinci el koşu bandı sahibi olmak istiyorsanız.Elimizde bulunan İkinci El Koşu Bantları‘na bir göz atmanızı ve incelemenizi tavsiye ederiz.

KOŞU BANDI YEDEK PARÇALARI

GARANTİLİ TAMİR

HIZLI SERVİS

PROFESYONEL SERVİS

Bant/Palet

Koşu Bandının en önemli hayati parçalarından olan Bant/Palet zamanı geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir.Eskimiş ve sürtünme özelliğini kaybetmiş bir bandı kullanmaya devam ederseniz,motor gereğinden fazla zorlanacağından güç kartınızla beraber arızalanması kaçınılmazdır.Bu da tamirini yaptırmak istemeyeceğiniz kadar yüksek bir maliyet oluşturabilmektedir.Silikon yağlamayı geciktirmek veya yapmamak bandınızın ömrünü kısaltacaktır.  Markası ve Modeli ne olursa olsun istenilen ebatlarda koşu bandı bandı/paleti üretimi ve montajı tarafımızca yapılmaktadır

Koşu Bandı Yedek Parça

Koşu Bandı Yedek Parça değişimleri ve Tamir Bakım hizmetleri cihazın bulunduğu adreste yapılmaktadır.

Tamiri ve Bakımı yapılması gereken yedek parçalar Servis istasyonuna alınarak prensipte 7 iş günü içinde sonuçlandırılır.

Değiştirilen Yedek parçalar ve işçilik garantimiz altında olup,yapılan her işlemde belge düzenlenmektedir.

Koşu Bandı Ekranında beliren arıza kodlarından (E1,E2,E3,E6,E7 gibi) yola çıkarak hasar tespiti telefonda yapılamamaktadır.Her arıza kodu birden fazla parçayı temsil edebilir.

Koşu Bandı Arızası

Koşu Bandınız mı arızalandı ? Her marka model koşu bandı arızası için bizi arayın. Uzman kadromuz ve hızlı servis hizmetimizden siz de faydalanın. Ücretsiz arıza tespiti ve garantili teknik servis hizmetimizle; her tür ve model koşu bandı tamir, bakım, onarım ve garantili parça değişimi ihtiyaçlarınız için Bizi Hemen Arayın Hemen Gelelim.. İthal kaliteli malzemeden üretilen bantlarımızı uzun yıllar güvenle kullanabilecekseniz

Ürünlerimiz Ev kullanıcılarının yanı sıra ,spor salonları ve oteller de kullanılan koşu bantlarında ,uzun ömürlü ve ortopedik olması sebebiyle tercih edilmektedir.

SPOR ALETLERİ SERVİS VE BAKIM HİZMETİ